סדנת העשרה הקול בקונטרול

תכנית דיגיטלית לשימוש נכון בקול שכובשת את כל עובדות ההוראה בארץ ובעולם!

פתרנו את כל התירוצים-

אין לך זמן? 10 דקות ביום! זה כל מה שאת צריכה כדי לשכוח מהצרידות. בזמנים שאת בוחרת.

פוחדת מרגילים מעצבנים ורבים?מינימום תרגילים כיפיים וקליטים שתוכלי ליישם מהר ולראות תוצאות מיידיות. כן! לא מגזימה- מיידיות!

חוששת מהתחייבות ומתהליך ארוך ומייגע? מדובר בסה"כ ב- 6 שבועות שבסופן תדעי לנהל נכון את הקול שלך באופן שהטכניקות יהיו חלק ממך.

ולמה כל כך קל להתחייב דווקא לתהליך אצלנו? התכנית כוללת קבוצת ליווי יומיומית לאורך כל 6 השבועות, בה אני נותנת משימה יומית, מתזכרת לתרגל, עושה איתך חימום יומי, מלמדת על תזונה שמפחיתה ליחות וצרבות, ואפילו מזכירה לך ללכת לישון בזמן כדי לתת לקול מקסימום מנוחה וריפוי. אני לא נותנת לך לשכוח ממני, כך שאין לך סיכוי להתחמק מהתרגול.

ההבדל בינינו לבין קלינאית תקשורת זה שהן לא הולכות איתך הביתה. ואני כן!

וכאן נמצא הסוד להצלחה שלך!

ההתמדה. הסרטונים נמצאים אצלך בבית בזמנים שנח לך. את לא תלויה יותר בשעות של המורה, את לא צריכה לזכור את התרגילים, את לא צריכה להקדיש לזה הרבה זמן ולהרגיש שזה עול.

החוויה! תסכימי איתי שכשזה לא חוויה ולא מזמין לתרגל וללמוד, אז אנחנו פשוט לא עושות. כך הגיעו אליי עשרות נשים אחרי קלינאית תקשורת. לא בגלל שהקלינאית לא טובה, אלא בגלל שהנשים הללו לא התמידו לתרגל כי היו צריכות לעשות תרגילים מעצבנים שלי שאף אחד יושב להן על הווריד ומכריח אותן לעשות. קשה לקרוא לזה חוויה. זה הפך להיות למושג מאיים. לכן היה לי חשוב להפוך את התהליך לחוויה- ויזואלית ורגשית. את כבר תביני, כשתראי שיעור לדוגמא.

והכי חשוב זה התוצאות! השיטה הוכיחה את עצמה על המוני מורות וגננות שכבר על ההתחלה הרגישו הקלה משמעותית בעומס על המיתרים בזמן הפקת הקול. קשה לתאר לכן את ההתרגשות שלהן כשהן חוות תוצאות במקום. איזו תקווה וסיפוק זה נותן!

הקורס נמצא באתר סקולר. את מקבלת שם משתמש וסימא ומתחילה!

דילוג לתוכן