המופע הינו מחזה מוזיקאלי עמוק וסוחף המבוסס על סיפורה של גרת צדק, לאה דרור, ומלווה בשירים וקטעי מולטימדיה מרתקים שסוחפים את הצופה לתוך חוויה מרגשת של התהליך ועל כוח הבחירה ביהדות ובעם ישראל.
קסם היהדות מושך את הגר, ואינו משתווה לשום תענוג רוחני אחר בעולם שעד כה הכיר! והתובנה שכל מה שהגויים יודעים, מקורו ביהדות מתחילה לחלחל בתוכו. "אשרי כל מי שנולד יהודי, זכות גדולה נפלה בחלקו של היהודי להיוולד לעם בו בחר ה' מכל האומות להיות עמו". במסע קסום זה שעובר הגר אל תוך היהדות הוא חש את ההתעלות המתמדת והזכות שנפלה בחלקו, להשתייך לעם הנפלא הזה. לא מדובר בעוד ערב בילוי לנשים ובנות אלא בחוויה עמוקה.


לא קלה דרכנו

אך לא קלה היא הדרך… מיד, מתחילים הניסיונות, מלחמה! בין הנשמה האלוקית שרק נכנסה לגוף, לנפש הבהמית. וצריך לבחור בטוב! להיות שונה מהסביבה, לקיים מצוות בשמחה וחיות, לעזוב את ההרגלים הישנים, לעזוב את האפשרות להתפרסם ועוד…

מספורו של הגר, המשולב במופע הייחודי של לאה דרור כל אחת יכולה ללמוד ולהתחזק ולהצליח לנצח את המלחמה הניטשת בין העולם החומרי המתגמל כאן ועכשיו לבין העולם הרוחני בו עושים את רצונו של מלך העולם.

המסע המרתק משולב בשירים מסגנונות וגוונים שונים, המכניסים את הקהל לאווירה מרוממת ומיוחדת ויוצרים יחד חוויה בלתי נשכחת.

למי מיועד המופע?

התכנית מיועדת לנשים ונערות ובתי ספר.
סיפורה האישי של הזמרת לאה דרור מלווה בקטעי מסך מרהיבים, מופע מוזיקאלי, הרקדה, ציוד הגברה + סאונדמנית תאורה וכלים שונים ומגוונים כדי ליצור אווירה מושלמת ולהעביר את המסרים בצורה החזקה ביותר.

חוויה רוחנית – מסע של הנשמה מעולם מגושם בחיי הכפר הרוסי, אל עולם היהדות העשיר, הערכי והמרווה.

מסרים – חיזוק הנקודה היהודית, לא להתפעל מהעולם, כוח הרצון, קבלת עול, ה' לא נשאר חייב. אשרינו שאנו יהודים!

"תן בי נשמה" הוא מופע אוניברסאלי ומגוון מאד ומאפשר לכל אחת להתחבר ולמצוא את עצמה דרך הסיפור המרכזי. הסיפור, מלווה בשירים, הומור, והמון רגש המעבירים את תחושותיו של האדם הנקרע בין שני עולמות – עליות וירידות. המופע שומר על מתח קבוע דרך העלילה המסתיימת לשמחת כולם ב Happy end!

תקציר הסיפור:

הסיפור פותח בילדות שמחה בכפר פסטוראלי במדינה נוצרית. הסביבה בה גדלה הילדה עסוקה באופן תמידי בגשמיות וברצון להצליח בעולם החומרי. לעומת זאת משפחתה של הילדה שבגרה והפכה לנערה שונה מאד מסביבתה.
ומתחילה בחיפוש מתיש אחר רוחניות כלשהי, בדרכה זו עוברת המשפחה בעולמות שונים ואף מוזרים.
בקצה מסלול החיפוש מגיעה המשפחה לארץ ישראל ובה מגלה את היהדות שעד כה לא הכירה.
האור בחיים שנדלק במציאת האמת והטעם שהתווסף לכל פעולה גרמו למשפחה להתחיל תהליך של צמיחה מחודשת בו עברו תהליך גיור ושינו את אורח חייהם מהקצה לקצה.
שמירת מצוות. צניעות, ההכרה בשוני של העם היהודי משאר עמי העולם. אך בזאת לא תמה ההתמודדות, במהלך חייה של הנערה המתבגרת, מצאה את עצמה נתונה לקשיים חברתיים מתוך השוני להיות הדתייה הכמעט יחידה בבית ספר חילוני ולגור בסביבה שאינה שומרת תורה ומצוות. הקושי הגדול ביותר עבור הנערה הוא ויתור על החלום ונטישת עולם המוזיקה החילוני והאפשרות להתפרסם לטובת האמת בה היא מאמינה.
מסירות נפש, קבלת עול מצוות והליכה בקו עיקש ובדבקות בריבונו של עולם השתלמו לאותה נערה שעומדת היום על במות בכל רחבי הארץ ובעולם, מצליחה בתחום המוזיקה ומפתחת קריירה מוזיקאלית ענפה והכול בקדושה!
להתרשמות מהמופע וברורים צרו אתנו קשר.