אודותינו

שמי לאה דרור.

אני זמרת חרדית יוצרת המשלבת בשיריה והופעותיה עולם מוזיקלי עשיר ומגוון והתעלות רוחנית הפותחת את לב המשתתפות ומקרבתן לאבינו שבשמיים.
השליחות שלי בחיים היא לשמח נשים ולחזקן ע"י שירה ומסרים מסיפורי האישי.

נולדתי בברית המועצות לפני כ 25 שנה למשפחה חמה ואוהבת. את דרכי בעולם המוזיקה והמופעים בצורה מקצועית התחלתי כבר בגיל מאוד צעיר. הופעתי על במות רבות כסולנית וכחלק מלהקות זמר ומקהלות. את שירי הראשונים בילדותי ובתחילת דרכי הקלטתי באולפנים רבים יידועי שם ועם זמרים רבים ומפורסמים. עליתי לארץ ישראל לפני כ – 16 שנים שבמהלכן זכינו אני ומשפחתי לעבור תהליך גיור ולהיות חלק מהעם היהודי ב"ה.

בארץ, המשכתי את הקריירה המוזיקאלית שלי בהמלצת רבנים ומשפיעים ביתר עוז וביתר שאת, על מנת שסיפורי המיוחד יגיע לכמה שיותר נשים ויחזק אותן.
כמו כן, המשכתי להתמקצע בשירה מוזיקה ונגינה. הוספתי להופעותיי פנים חדשות ומקצועיות יותר בדמות: ציוד סאונד חדיש, תאורה, ליווי מקצועי ומוזיקאלי. וכל זאת על מנת להעביר את המסרים בצורה החווייתית והעוצמתית ביותר.

ב"ה בעשר שנים האחרונות הספקתי להופיע במספר רב של במות לנשים בלבד. בכנסים, עצרות, שמחות ואירועים שונים, בפני קהל נשים מגוון מכל הזרמים והסגנונות בארץ ובחו"ל. ובכ"ז בכל פעם שאני עולה על הבמה וחווה את הרגש והאהבה שמחזיר לי הקהל אני מאושרת ומתרגשת מחדש. בכל פעם שאני מקבלת מכתב, מייל או שיחת טלפון אני מתרגשת, ומודה לבורא עולם שמאפשר לי על ידי קולי, שירתי וסיפורי לגעת בליבן של כ"כ הרבה נשים שאיני מכירה באופן אישי.  לאחר שנים רבות של עשיה והכשרות מתאימות בתחום המוזיקה. החלטתי, להעניק מעצמי גם לאחרות. לשם כך, פתחתי סטודיו למוזיקה בו אני מאמנת ומלמדת פיתוח קול ושירת מקהלה לנשים ולנערות. בנוסף, פתחתי אולפן הקלטות על טהרת הנשים וציוד חדיש ברמה גבוה.

כחלק מהעשייה באולפן, אני מכשירה מלווה ומקליטה שירים לבת מצווה עם כלת האירוע ויצרת עמה מתנה ייחודית לכל החיים.
במהלך השנה אני מעבירה חוג מקהלה לקהלים וגילאים שונים ובחודשי הקיץ אנו מקיימים קייטנה ייחודית על טהרת המוזיקה והיהדות. חוויה מומלצת ומפתחת קישורים לילדים המתאימים ולהורים שרוצים בחינוך מוזיקאלי צנוע וכשר עבור בנותיהם.

אני מזמינה אתכן, להצטרף אליי למסע מוזיקאלי, עוצמתי, חוויתי, מרגש ומרתק ולגלות את הנפש האלוקית שבכל אחת ואחת מכן.
 
לאה דרור