פיתוח קול לימוד שירה ומקהלה.

אם נתקלת פעמים רבות שאנשים מחמיאים לך על שירתך וקולך הערב, וכשאת שרה לעצמך את מרגישה את הסיפוק והאהבה למוזיקה, מקומך אתנו.

לשמיעת שיר לדוגמא לחצי כאן

שירה, היא אמנות נרכשת! המשלבת ידע רב וכשרון.
על מנת להגיע לתוצאות מקסימאליות מקולך, את חייבת לעבור לשלב הבא ולהפוך את שירתך משירה כתחביב לשירה מקצועית. וזאת תעשי ע"י לימודי פיתוח קול.

פיתוח קול היא למידה, המאפשר לך לדעת כיצד להשתמש נכון בכלי הנגינה האישי שלך .
על מנת להגיע לשירה מקצועית חדה ומדויקת, נדרשות שעות לימוד ותרגול, הגייה נכונה. ובעיקר, אהבה גדולה למוזיקה.

לעיתים קרובות מידי. בנות שאינן מורגלות בטכניקות שירה, נוטות לשיר בצעקות ולאמץ את הגרון בצורה שמקשה עליו להפיק צלילים נכונים ולהרוס אותו. אין פלא שבנות רבות מגיעות לצרידות לעיתים קרובות מידי מבלי לשים לב וללא כל צורך.
בעזרת שיטת פיתוח קול אצל "לאה דרור " תלמדי להוביל את שירתך בדרך שתנעם לאוזן ותשמר את היכולות הווקאליות של קולך.

ע"י פיתוח קול ושירה נכונה, תגלי את מה שלא ידעת קודם לכן. הקול שלך, שהוא נעים ומיוחד, יכול להגיע לביצועים גבוהים לאין ערוך מהמצב בו הוא נמצא כיום.
אין זה סוד שזמרות וזמרים מקצועיים (בעיקר מהשורה הראשונה) משתמשים בכלים אלו של פיתוח קול, וזאת על מנת לשפר את שירתם ולהביאה למקום הגבוה ביותר שרק ניתן.

אצלנו "בסטודיו של לאה דרור", תגלי שלהגיע לשירה מקצועית ויפה זה לא בשמיים. עם קצת רצינות והתמדה, את תגיעי לתוצאות טובות תוך זמן קצר יחסית ותוכלי ליהנות מהקול שלך יותר מאי פעם.

בסטודיו המיוחד שלנו, תפגשי עם מורה לפיתוח קול המביאה עמה ניסיון מקצועי של שנים רבות בניהול מקהלות ולהקות זמר ושירה בקולות רבים, הקלטות אולפן, יצירת קולות שניים ומופעים מרשימים עם תלבושות תאורה והגברה, מול קהל אימהות ואורחות. במסגרת בית ספרית ובאופן פרטי.

בקבוצות הלומדות בסטודיו נוצרת אווירה חמה וכיפית, דינאמיקה חיובית, המון התלהבות ומעל הכל מקצועיות.

אם את אוהבת לשיר ורוצה להתמקצע בתחום את מוזמנת לסטודיו שלנו. אצלנו תקבלי את היכולת להתבטא בצורה נכונה ולהוציא את הזמרת שבך. במסגרת הקורס נלמדת גם צורת הופעה, רכישת בטחון עצמי מול קהל וצורת הגשה.

השירה בקובצה שלנו היא חווייתית ומלמדת. אחידות, עדינות מול עוצמה, רגש...כל אלה נותנים למקהלה גוון מיוחד ומקצועי.

בשילוב הכלים והאפשרויות המוענקים במסגרת הקורס אנו נותנים חוויות נוספות בתחום המוזיקה. כגון: הקלטות באולפן, שירה במיקרופון, מופעים, ריקודים, תלבושות, תאורה והגברה. יחד אנו יוצרות מופע שנתי גדול ומרשים!

אי אפשר לתאר את ההתלהבות של האורחות והאימהות הרואות תוצאות כאלה והגאווה של כל אימא שבתה הצליחה להגיע לתוצאות מדהימות והכל תוך חוויה בלתי נשכחת.

לאה דרור למדה אצל מספר מורים מקצועיים לפיתוח קול, משלבת מספר שיטות יעילות במיוחד, תוצאות מהירות, יחס אישי. יכולת להוציא מתלמידה את היכולת הווקאלית, פיתוח כישרון בימתי. הרחבת מנעד קולי, שירה נכונה, אופן הגשת השיר, עמידה על במה, שימוש נכון במיקרופון. דיבור נכון וטיפול בצרידות.